Projektu programma

Noslēdzies 2017.gada projektu konkurss "Savam novadam"


Šajā gadā konkursā tika iesniegti astoņi projektu pieteikumi. Projekta konkursa vērtēšanas komisija un Fonda padomes dalībnieki izvērtējot projektu pieteikumus, nolēma piešķirt finansējumu četriem projektiem:

- Vides sakārtošana Ķekavas ciematā 
Projekta ietvaros Ķekavas ciema daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku rajonā uzstādīs četras suņu ekskrementu urnas ar maisiņiem. Lai izvēlētos atbilstošākās urnu uzstādīšanai vietas, projekta pieteikuma sagatavošanas laikā notika konsultācijas gan ar Ķekavas novada pašvaldības vides daļas speciālistiem, gan ar daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem.

- Mellupu iedzīvotāju pulcēšanās vietas zaļās zonas labiekārtošana
Mellupos kā centrs un vieta, kurā pulcējas un saturīgi pavada brīvo laiku tuvējo ciemu - Mellupu, Plakanciema un Dzērumciema iedzīvotāji ir Mellupu sociālā māja. Lai pulcēšanās vietu padarītu skaistāku, par projektā piešķirto finansējumu Mellupu iedzīvotāji un sociālās mājas darbinieki iegādāsies košumkrūmu un dekoratīvo augu stādus, kurus iestādīs pašu spēkiem.

- Bērnu laukumiņa Bērzu 7, Baloži paplašināšana
Īstenojot projektu, Bērzu ielas 7 nama iedzīvotāji vēlas paplašināt bērnau rotaļu laukumiņu un uzstādīt vairākus āra trenažierus. Šobrīd pie mājas ir uzstādīti trīs elementi – smilšu kaste, atsperu šūpoles un vienkāršs rotaļu laukuma komplekss, kas piemērots bērniem līdz skolas vecumam, taču lielākiem – nē. Par projektam piešķirto finansējumu iedzīvotāji iegādāsies un uzstādīs pirmo āra trenažieri, radot iespēju piedalīties fiziskajās aktivitātēs vienlaicīgi gan mazuļiem, gan jauniešiem gan arī mazuļu vecākiem.

- Cietās pamatnes ieklāšana atkritumu konteineru novietnes laukumam
Ar mērķi labiekārtot publiski pieejamu vides infrastruktūru, pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Baložos Smilšu ielā 2, tiks atjaunota cietā seguma pamatne atkritumu konteineru novietnes norobežojumā, kas atvieglos darbu atkritumu apsaimniekotājiem un padarīs ērtāku atkritumu iznešanu nama iedzīvotājiem.

Projekta konkursa “Savam novadam” budžetu veido pasākuma "Labdarības bumbu rallijs" laikā iedzīvotāju  saziedotie līdzekļi, kā arī Fonda padomes dalībnieku personīgie ziedojumi.

Fonds izsaka pateicību visiem ziedotājiem un projekta konkursa dalībniekiem. Tie projekti, kurus ierobežotā finansējuma dēļ šoreiz nebija iespējams atbalstīt, saglabāsim iedzīvotāju labo darbu "lādītē", lai šīs ieceres īstenotu brīdī, kad radīsies tāda izdevība.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Ātrās saites

Piesakies jaunumu saņemšanai

Seko mums