Par fondu

Atbalsts Pļavniekkalna skolas projektam “Atklāj savu talantu”

Šajā rudenī Pļavniekkalna sākumskola sadarbībā ar organizāciju “Young Americans” laikā no 29. septembra līdz 1. oktobrim organizēja darbnīcas Ķekavas novada bērniem. Projekta noslēgumā, 1. oktobrī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā notika neaizmirstams koncerts-šovs “Atklāj savu talantu”.

Projekta laikā Pļavniekkalna sākumskolā viesojās 40 jauni skolotāji no visas pasaules. Organizācija “Young Americans” dibināta 1962. gadā, ir labdarības organizācija, kuras mērķis ir veicināt izpratni un labo gribu starp cilvēkiem visā pasaulē ar mūzikas, deju, skatuves mākslas palīdzību, mijiedarbojoties izglītībai un kultūrai, starp topošajiem mūzikas, deju, drāmas skolotājiem un bērniem, jauniešiem un dažādu vecuma un pārliecību cilvēkiem visā pasaulē. 
Organizācijas “Young Americans” galvenā doma ir tāda, ka tajā var darboties jebkurš topošais pedagogs, neskatoties uz to, kādi ir viņa reliģiskie vai politiskie uzskati un pārliecības. Topošie pedagogi tiek uzņemti organizācijā, izvērtējot viņu talantus un interesi palīdzēt citiem bērniem, jauniešiem un studentiem visā Amerikā un pasaulē panākt pašpārliecinātību, pašcieņu un cienīt citus caur mūziku, deju un sniegumu.

Projekta galvenais finansētājs ir ASV vēstniecība Latvijā, savukārt Ķekavas novada fonds līdzfinansēja dalības maksu radošajās darbnīcās 10 novada bērniem no mazturīgām ģimenēm.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Ātrās saites

Piesakies jaunumu saņemšanai

Seko mums