Mūsu darbi

Sporto visa klase

Ķekavas novada fonds ar savu darbību nodrošināja atbalstu projektā “Sporto visa klase” iesaistītajiem skolēniem, piešķirot finansējumu sporta tērpu un sporta inventāra iegādei. Finansējums tika piešķirts Bērnu un jauniešu interešu un pilnveides programmas ietvaros.

Projekts “Sporto visa klase” gūst arvien lielāku popularitāti. Šajā mācību gadā projektā piedalīsies gandrīz 6000 dalībnieki no visas Latvijas. Arī Ķekavas vidusskolas 3.b un 3.d klases skolēni ir to skaitā, kuri ir apņēmušies sportot piecas reizes nedēļā (3.klašu grupā startēs dalībnieki no 112 klasēm). Projekts ir radošs un iedvesmojošs pasākums, jo tiek uzlabota bērnu veselība un stāja, veidota motivācija nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un prasme strādāt vienotā komandā.
Projekts “Sporto visa klase” paredz iesaistīto skolu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu.
Paldies mūsu ziedotājiem! Jauniešu interešu un profesionālās pilnveides programmas īstenošanas iespēju nodrošina SIA “Pindstrup Latvija”.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Ātrās saites

Piesakies jaunumu saņemšanai

Seko mums