Jaunumi

Labdarības bumbu rallijs jau trešo reizi Ķekavā


Jau trešo gadu Ķekavā notiks pasākums "Labdarības bumbu rallijs". Tas ir pasākums, kas sniedz gandarījumu gan par saziedotajiem eiro iedzīvotāju labajiem darbiem, gan krāsainu bumbiņu atraktīvās sacensībā ļauj cīnīties par balvām. Pasākums notiks 16. jūnijā plkst. 14.00

Arī šogad aicinām iedzīvotājus aktīvi piedalīties pasākumā “Labdarības bumbu rallijs”, izcīnīt balvu, reizē arī ziedojot fonda projektu programmai “Savam novadam”, kas ļauj mūsu novada iedzīvotājiem īstenot iecerētos labos darbus.

Par pagājušā gada pasākumā savāktajiem ziedojumiem ir īstenoti vairāki projekti – uzstādītas suņu atkritumu urnas, kas uzlabo vides kvalitāti Ķekavā. Mellupu sociālā nama apkārtējo māju iedzīvotāji labiekārtoja apkārtni un ierīkoja pulcēšanas vietas zaļo zonu. Ir ieklāta cietā pamatne atkritumu konteineru novietnes laukumam Smilšu ielā Baložos. Bet līdz jūnijam Baložu pilsētas Bērzu ielā tiks uzstādīts brīvdabas trenažieris.

Sacensību kartes līdz 14.jūnijam būs pieejamas:
• Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrā, Rīgas ielā 26, Ķekavā;
• Ķekavas kultūras namā, Gaismas ielā 17, Ķekavā;
• Baložu pilsētas kultūras namā, Skolas ielā 4, Baložu pilsētā;
• Daugmales multifunkcionālajā centrā, "Skola", Daugmales pagastā;
• Katlakalna tautas namā, Pļavniekkalna ielā 35, Katlakalnā.

Pasākuma dienā sacensību kartes varēs iegādāties līdz plkst.13.00 laukumā pie Doles Tautas nama.

Kā notiek Bumbu rallija sacensības - iegādājoties sacensību karti, ikviens saņem unikālo numuru. Numurs tiek uzrakstīts uz bumbas, kura vienlaikus ar citām tiek iebērta Ķekavas upītē. Tās bumbas, kas, pārvarot šķēršļus, finišē pirmās, izcīna saviem īpašniekiem balvas, kuras sarūpējuši vietējie uzņēmēji.
Sacensību uzvarētāji tādā secībā, kā finišē bumbas, var izvēlēties sev vēlamāko balvu no sarūpētā balvu groza. Savukārt tie bumbu saimnieki, kuri pasākuma dienā uz balvu dalīšanu nav ieradušies, balvas var saņemt pēc sacensībām. Informāciju par laimējušiem numuriem publicēsim mūsu mājas lapā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Ātrās saites

Piesakies jaunumu saņemšanai

Seko mums