Jaunumi

Īstenoti 2017.gada projektu konkursa "Savam novadam" projekti

VIDES SAKĀRTOŠANA ĶEKAVAS CIEMATĀ
- Projekta ietvaros Ķekavas ciema daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku rajonā uzstādītas četras suņu atkritumu urnas ar maisiņiem, kā rezultātā suņu īpašniekiem nodrošinātas ērtākas pastaigas, kā arī Ķekavas ciema teritorija ir kļuvusi tīrāka. 

  

MELLUPU IEDZĪVOTĀJU PULCĒŠANĀS VIETAS ZAĻĀS ZONAS LABIEKĀRTOŠANA 
- Mellupos kā centrs un vieta, kurā pulcējas un saturīgi pavada brīvo laiku tuvējo ciemu - Mellupu, Plakanciema un Dzērumciema iedzīvotāji ir Mellupu sociālā māja. Lai pulcēšanās vietu padarītu skaistāku, par projektā piešķirto finansējumu Mellupu iedzīvotāji un sociālās mājas darbinieki iegādājās košumkrūmu un dekoratīvo augu stādus, kurus pašu spēkiem rudenī iestādīja. Un lūk, visi košumaugi ir veiksmīgi pārcietuši ziemu un priecē Plakanciema iedzīvotājus. 

    

 CIETĀS PAMATNES IEKLĀŠANA ATKRITUMU KONTEINERU NOVIETNES LAUKUMĀ BALOŽOS
- Ar mērķi labiekārtot publiski pieejamu vides infrastruktūru, pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Baložos Smilšu ielā 2, tika atjaunota cietā seguma pamatne atkritumu konteineru novietnes norobežojumā, kas atvieglo darbu atkritumu apsaimniekotājiem un nama iedzīvotājiem atkritumu nogādāšanu līdz atkritumu konteineriem ir padarījusi ērtāku.

 

BĒRNU LAUKUMIŅA PAPLAŠINĀŠANA BALOŽOS, BĒRZU IELĀ 7
- Īstenojot projektu, Bērzu ielas 7 nama iedzīvotāji vēlas paplašināt bērnau rotaļu laukumiņu un uzstādīt vairākus āra trenažierus. Šobrīd notiek aktīvs darbs, lai līdz 1.jūnijam paspētu uzstādīt pirmo āra trenažieri, radot iespēju piedalīties fiziskajās aktivitātēs vienlaicīgi gan mazuļiem, gan jauniešiem gan arī mazuļu vecākiem.


Projekta konkursa “Savam novadam” budžetu veido pasākuma "Labdarības bumbu rallijs" laikā iedzīvotāju saziedotie līdzekļi, kā arī Fonda padomes dalībnieku personīgie ziedojumi.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Ātrās saites

Piesakies jaunumu saņemšanai

Seko mums